• BIST 89.282
  • Altın 145,897
  • Dolar 3,6363
  • Euro 3,8917
  • İstanbul 11 °C
  • Ankara 10 °C

AK PARTİ KESİN ADAY LİSTESİ

AK PARTİ KESİN ADAY LİSTESİ
AK Parti Üst Komisyonu, seçim çalışmalarını bitirdi. Milyonların beklediği liste YSK'ya teslim ediliyor.

7 Haziran seçimlerinde AK Parti'den seçime girecek milletvekili aday listesi belli oldu. 
Ankara 1. Bölge
1- YALÇIN AKDOĞAN
2- AHMET GÜNDOĞDU
3- ALİ İHSAN ARSLAN
4- JÜLİDE SARIEROĞLU
5- MURAT ALPARSLAN
6- ERTAN AYDIN
7- TÜLAY SELAMOĞLU
8- FATİH ŞAHİN
9- MEHMET EMİN ZARARSIZ
10- HASAN ALBAYRAK
11- ERCAN KINACI
12- BARIŞ AYDIN
13- MURAT KÖSE
14- HASAN KARAGÖZ
15- HATİCE DEMİRTAŞ
16- HAYDAR ŞAHİN
17- FATMA COŞAR KARACAN
18- MEHMET ALİ CANLI
Ankara 2. Bölge
1- EMRULLAH İŞLER
2- AHMET İYİMAYA
3- LÜTFİYE SELVA ÇAM
4- VEDAT BİLGİN
5- AYDIN ÜNAL
6- AYHAN YILMAZ
7- MAHMUT SAMİ MALLI
8- NEVZAT CEYLAN
9- AHMET BABA
10- NURİ ELİBOL
11- ADEM CEYLAN
12- SELİM CERRAH
13- BÜLENT YAĞMUR
14- NESLİHAN CENK
Diyarbakır
Cevdet Yılmaz
Mehmet Ensarioğlu
Haşim Haşimi
Oya Eronat
Fazıl Hüsnü Erdem
Abdurrahman Kurt
BİLECİK
1. HALİL ELDEMİR
2. RAMAZAN KURTULMUŞ
İSTANBUL 1. BÖLGE
1- İDRİS GÜLLÜCE
2- MİHRİMAH BELMA SATIR
3- EROL KAYA
4- AHMET BERAT ÇONKAR
5- OSMAN CAN
6- BERAT ALBAYRAK
7- İSMET UÇMA
8- METİN KÜLÜNK
9- RAVZA KAVAKCI KAN
10- ERKAN KANDEMİR
11- ALEV DEDEGİL
12- MEHMET ALİ PULCU
13- HASAN SERT
14- HÜSEYİN YAYMAN
15- OSMAN BOYRAZ
16- FAİK IŞIK
17- HULUSİ ŞENTÜRK
18- ŞEYMA DÖĞÜCÜ
19- BİLAL TOPÇU
20- RABİA İLHAN
21- FATMA VARANK
22- ADEM SEFER
23- HURŞİT YILDIRIM
24- FAHRİ YASİN ŞENER
25- PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU
26- AYŞE KARTAL
27- MUSTAFA DEMİRAL
28- MUSTAFA ÖZMEN
29- ESMA ERSİN
30- ALİM ERDEMİR
31- COŞKUN KOÇ
İstanbul 2. Bölge
1- VOLKAN BOZKIR
2- AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
3- EKREM ERDEM
4- AZİZ BABUŞCU
5- DURMUŞ ALİ SARIKAYA
6- ETHEM TOLGA
7- ŞİRİN ÜNAL
8- FATMA BENLİ
9- HÜSEYİN BÜRGE
10- SEVİM SAVAŞER
11- HAYDAR ALİ YILDIZ
12- MARKAR ESEYAN
13- OKTAY SARAL
14- AHMET HALDUN ERTÜRK
15- AHMET BAHA ÖĞÜTKEN
16- AHMET HAMDİ ÇAMLI
17- HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ
18- İBRAHİM SOLMAZ
19- BEDRİ BAŞ
20- İSMAİL ERGÜNEŞ
21- MEHMET ER
22- PERİHAN TOĞAY
23- MUHARREM BALTACI
24- REŞİDE YÜKSEL
25- MAHMUT DOĞAN
26- SÜLEYMAN ENES KILIÇ
3. Bölge
1- MUSTAFA ŞENTOP
2- ÖZLEM ZENGİN
3- FEYZULLAH KIYIKLIK
4- MEHMET MUŞ
5- MEHMET DOĞAN KUBAT
6- TÜLAY KAYNARCA
7- ABDURRAHİM BOYNUKALIN
8- HARUN KARACA
9- UĞUR IŞILAK
10- MUSTAFA YENEROĞLU
11- MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU
12- MEHMET METİNER
13- HALİS DALKILIÇ
14- MAHMUT ÖVÜR
15- YILDIZ SEFERİNOĞLU
16- FATMA BETÜL SAYAN KAYA
17- TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
18- MEHMET BAYKAN
19- RESUL KURT
20- BETÜL BİRER
21- ABDULLAH BAŞCI
22- ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER
23- CELAL BABAYİĞİT
24- HAKAN BAHADIR
25- HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
26- YEŞİL AYTULUM TURUT
27- YASİN ZÜLBAHAROĞLU
28- ABDULLAH SADIKSOY
29- ARİF KALMAZ
30- FATMA NUR YAVUZ
31- FEVZİ DURMUŞ
İzmir 1. Bölge:
1. VEYSEL EROĞLU
2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
3. CEMİL ŞEBOY
4. HÜSEYİN KOCABIYIK
5. OZAN CEYHUN
6. NECİP NASIR
7. CEMAL BEKLE
8. MAHMUT ATİLLA KAYA
9. BEDİHA TÜRKYILMAZ
10. TALİP UZUN
11. KAZIM ERTEN
12. ÖMER SERTBAŞ
13. GÜRBÜZ AKBULUT
İzmir 2. Bölge:
1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
2. NESRİN ULEMA
3. HAMZA DAĞ
4. KEREM ALİ SÜREKLİ
5. DURMUŞ BOZTUĞ
6. MEHMET BAYINDIR
7. SAVCI SAYAN
8. NEŞE GÜRÇAY
9. TANSU KAYA
10. BİLAL KIRKPINAR
11. ESRA ALADAĞ
12. ALİ HADİM
13. MÜJDE ÇELİK
AK PARTİ'NİN KONYA ADAYLARI: 
1-AHMET DAVUTOĞLU
2-MUSTAFA BALOĞLU
3-HÜSNÜYE ERDOĞAN
4-ZİYA ALTUNYALDIZ
5-MUHAMMET UĞUR KALELİ
6-LEYLA ŞAHİN USTA
7-MEHMET BABAOĞLU
8-ABDULLAH AĞRALI
9-HALİL ETYEMEZ
10-RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK
11-HACI AHMET ÖZDEMİR
12-ÖMER ÜNAL
13-MUSTAFA KAYA
14-ÖMER FARUK KANIK
BATMAN

1.ZİVER ÖZDEMİR
2.MEHMET EMİN EKMEN
3.MURAT GÜNEŞTEKİN
4.ADİLE GÜRBÜZ
BAYBURT
1.NACİ AĞBAL
2.BÜNYAMİN ÖZBEK
Çanakkale
Bülent Turan
İsmail Kaşdemir
Jülide İskenderoğlu
Sebahattin Güner
ŞANLIURFA
1 - Nurettin Nebati
2 - Kasım Gülpınar
3 - Seydi Eyüpoğlu
4 - Mazhar Bağlı
5 - Halil Özcan
6 - Hamide Sürücü
7- Ahmet Eşref Fakıbaba
8 - Mehmet Akyürek
9 - Mahmut Kaçar
10 - Yusuf Eğilmez
11 - Yıldız Süslü
12 - Abdullah Yeşil
GAZİANTEP
1- Mehmet Şimşek
2- Abdülhamit Gül
3- Şamil Tayyar
4- Canan Candemir
5- Nejat Koçer
6- Mehmet Erdoğan
7- Serpil Kavlak
8- Ali Şahin
9- Fikret Tural
10- Yüksel Güzelbey
11- Menderes Karaduman
12- Hakan Tanrıöver
ADANA
1. NECDET ÜNÜVAR
2. FATMA GÜLDEMET SARI
3. SADULLAH KISACIK
4. TALİP KÜÇÜKCAN
5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
6. ESRA YALVAÇ
7. MEHMET CAN
8. MUSTAFA ÇALIŞKAN
9. ASUMAN TEKİN
ANTALYA
1. LÜTFİ ELVAN
2. MUSTAFA KÖSE
3. HÜSEYİN SAMANİ
4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
5. SENA NUR ÇELİK
6. İBRAHİM AYDIN

BİNGÖL

1.ŞEBNEM KOCAKELÇİ
2.ENVER FEHMİOĞLU
3.FEYZİ BERDİBEK

BİTLİS

1.VEDAT DEMİRÖZ
2.EDİP SAFTER GAYDALI
3.FATİH KADİRİOĞLU

BOLU

1.ALİ ERCOŞKUN
2.FEHMİ KÜPÇÜ
3.MEHMET EMİN GÜZ

BURDUR

1.REŞAT PETEK
2.İBRAHİM EKİCİ
3.KAMİL ÖZCAN
ÇANKIRI

1.MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
2.HÜSEYİN FİLİZ

ÇORUM

1.SALİM USLU
2.CAHİT BAĞCI
3.LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
4.AHMET SAMİ CEYLAN

DENİZLİ

1.NİHAT ZEYBEKCİ 
2.MEHMET YÜKSEL
3.BİLAL UÇAR
4.NURCAN DALBUDAK
5.OSMAN YÜCELİŞ
6.EMİN OKKAYA
7.PERAL ULUKÖY

DİYARBAKIR

1.CEVDET YILMAZ
2.MEHMET SELİM ENSARİOĞLU
3.SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ
4.OYA ERONAT
5.FAZIL HÜSNÜ ERDEM
6.ABDURRAHMAN KURT
7.ALİ İHSAN MERDANOĞLU
8.MUSTAFA ELGÖRMÜŞ
9.NETİCE ARSLAN
10.ALAATTİN PARLAK
11.ABBAS BARIŞ
 
BURSA
1. Mehmet Müezzinoğlu
2. Emine Yavuz Gözgeç
3. Cemalettin Kani Torun
4. Hüseyin Şahin
5. İsmet Su
6. Hakan Çavuşoğlu
7. Önder Matlı
8. Zekeriya Birkan
9. Bennur Karaburun
10. Gürsel Dönmez
11. Yüksel Yeni
12. Nihat Nasır
13. Harun Akın
14. Ahmet Kılıç
15. Osman Mesten
16. Halide Serpil Şahin
17. Cemile Yiğit
18. Salih Başparmak
TOKAT
1. COŞKUN ÇAKIR
2. CELİL GÖÇER
3. FATMA GAYE GÜLER
4. FATİH AKGÜN
5. MUSTAFA ARSLAN
SAKARYA
Ayşenur İslam
Mustafa İsen
Ali İhsan Yavuz
Recep Uncuoğlu
Ali İnci
Recep Hacıeyüpoğlu
Bilgehan Doğru
KÜTAHYA
Mustafa Şükrü Nazlı
Vural Kavuncu
İshak Gazel
Ahmet Tan
ADIYAMAN
1. AHMET AYDIN
2. ADNAN BOYNUKARA
3. İBRAHİM HALİL FIRAT
4. SALİH FIRAT
5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ
AFYONKARAHİSAR
1. HALİL ÜRÜN
2. ALİ ÖZKAYA
3. REMZİYE SIVACI
4. AKİF ÖZKALDI
5. FATİH BEDER
AĞRI
1. ABDULLAH ATALAY
2. YILMAZ ENSAROĞLU
3. HALİL ÖZYOLCU
4. ALİ KONYAR
AKSARAY
1. İLKNUR İNCEÖZ
2. NEVZAT PALTA
3. HÜSEYİN HÜYÜK
AMASYA
1. MEHMET NACİ BOSTANCI
2. SAİT YÜCE
3. HASAN ALİ CESUR
DÜZCE
1- FARUK ÖZLÜ
2- FEVAİ ARSLAN
3- AYŞE KEŞİR
EDİRNE
1- ŞEMSETTİN EMİR
2- FATMA AKSAL
3- MUSTAFA OKUR
ELAZIĞ
1- ŞUAY ALPAY
2- METİN BULUT
3- SERPİL BULUT
4- ÖMER SERDAR
ERZİNCAN
1- TALHA EROL DURMAZ
2- SERKAN BAYRAM
ERZURUM
1- EFKAN ALA
2- ADNAN YILMAZ
3- ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
4- İBRAHİM AYDEMİR
5- ABDURRAHİM FIRAT
6- ZAFER TARİKDAROĞLU
Eskişehir
1- NABİ AVCI
2- SALİH KOCA
3- EMİNE NUR GÜNAY
4- MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ
5- YETKİN TETİK
6- ALİ DEMİREL
GAZİANTEP
1. MEHMET ŞEMŞEK
2. ABDULHAMİT GÜL
3. ŞAMİL TAYYAR
4. CANAN CANDEMİR ÇELİK
5. ABDULLAH NEJAT KOÇER
6. MEHMET ERDOĞAN
7. SERPİL KAVRAK
8. ALİ ŞAHİN
9. FİKRET MURAT TURAL
10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY
11. MEHMET MENDERES KARADUMAN
12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER
GİRESUN
1. TURHAN ALÇELİK
2. ADEM TATLI
3. MEHMET GELDİ
4. HATİCE KOCAOĞLU
GÜMÜŞHANE
1. KEMALETTİN AYDIN
2. FERAMUZ ÜSTÜN
HAKKARİ
1-OSMAN KIZILBAN
2-RÜSTEM ZEYDAN
3-MEHMET ERTUŞ
TOKAT
1-COŞKUN ÇAKIR
2-CELİL GÖÇER
3-FATMA GAYE GÜLER
4-FATİH AKGÜN
5-MUSTAFA ARSLAN
HATAY
1-ADEM YEŞİLDAL
2-ORHAN KARASAYAR
3-MEHMET ÖNTÜRK
4-MEHMET ALĞAN
5-HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
6-TÜLİN DURGUN YETİM
7-İBRAHİM NACİ YAPAR
8-MEHMET HACIOĞLU
9-CANAN KAHRAMAN
10-AHMET DEMİRTAŞ
IĞDIR
1. FERDİ TURAN
2. CENGİZ ŞEYRAN
-ISPARTA
1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
2. RECEP ÖZEL
3. İSMAİL ÖZDEMİR
4. AYŞE USTA
KAHRAMANMARAŞ:
1. MAHİR ÜNAL
2. NURSEL REYHANLIOĞLU
3. VEYSİ KAYNAK
4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR
5. MEHMET UĞUR DİLİPAK
6. MEHMET İLKER ÇİTİL
7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ
8. İMRAN KILIÇ
KARABÜK:
1. OSMAN KAHVECİ
2. SEDAT NAMAL
KARAMAN:
1. RECEP KONUK
2. RECEP ŞEKER
KARS:
1. MEHMET UÇUM
2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
3. ENSAR ERDOĞDU
KASTAMONU:
1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN
2. METİN ÇELİK
3. ZAFER NALBANTOĞLU
KAYSERİ:
1. MEHMET ÖZHASEKİ
2. AHMET DOĞAN
3. YAŞAR KARAYEL
4. KEMAL TEKDEN
5. HAVVA TALAY ÇALIŞ
6. HALİL ERGEN
7. İSMAİL TAMER
8. AVŞAR ASLAN
9. AYDIN KALKAN
KİLİS
1. REŞİT POLAT
2. AHMET SALİH DAL
KIRIKKALE
1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL
2. RAMAZAN CAN
3. ABDULLAH ÖZTÜRK
KIRKLARELİ
1. HAMDİ IRMAK
2. VOLKAN GÖÇ
3. AYTAÇ AKSOY
KIRŞEHİR
1.    SALİH ÇETİNKAYA    
2.    HACI TURAN    
KİLİS
1.    REŞİT POLAT    
2.    AHMET SALİH DAL    
KOCAELİ
1.    FİKRİ IŞIK    
2.    RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU    
3.    ZEKİ AYGÜN    
4.    İLYAS ŞEKER    
5.    MEHMET AKİF YILMAZ   
6.    CEMALETTİN KAFLI   
7.    SAMİ ÇAKIR      
8.    AYŞE MÜGE OLŞEN   
9.    HALİT ÇOKAN    YÜKSEK    
10.    YALÇIN COŞTUR    YÜKSEK   
11.    YAHYA COŞKUN    YÜKSEK    
KONYA
1.    AHMET DAVUTOĞLU   
2.    MUSTAFA BALOĞLU    
3.    HÜSNÜYE ERDOĞAN    
4.    ZİYA ALTUNYALDIZ    
5.    MUHAMMET UĞUR KALELİ    
6.    LEYLA ŞAHİN USTA   
7.    MEHMET BABAOĞLU    
8.    ABDULLAH AĞRALI   
9.    HALİL ETYEMEZ    
10.    RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK    
11.    HACI AHMET ÖZDEMİR    
12.    ÖMER ÜNAL    YÜKSEK    
13.    MUSTAFA KAYA    YÜKSEK    
14.    ÖMER FARUK KANIK    YÜKSEK   
KÜTAHYA
1.    MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI    
2.    VURAL KAVUNCU    
3.    İSHAK GAZEL   
4.    AHMET TAN   
MALATYA 
1.    ÖZNUR ÇALIK    
2.    TAHA ÖZHAN    
3.    MUSTAFA ŞAHİN    
4.    NURETTİN YAŞAR    
5.    BÜLENT TÜFENKCİ    
6.    BAYRAM TAŞKIN    
MANİSA
1.    RECAİ BERBER    
2.    UĞUR AYDEMİR    
3.    SELÇUK ÖZDAĞ    
4.    MURAT BAYBATUR    
5.    ŞULE TUNALI    
6.    İSMAİL BİLEN   
7.    MUSA YILMAZ    
8.    GÜZİDE İÇEN KASAP    
9.    BİLAL TEMEL    
MARDİN
1.    ORHAN MİROĞLU   
2.    GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY    
3.    MEHMET VEJDİ KAHRAMAN    
4.    ABDULLAH ERİN    YÜKSEK    
5.    CENGİZ DEMİRKAYA    
6.    MEHMET EMİN DENİZ    
MERSİN
1.    MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK    
2.    YILMAZ TEZCAN    
3.    MUHSİN KIZILKAYA    
4.    ZEYNEP GÜL YILMAZ    
5.    İBRAHİM GÜL        
6.    ARİF YILDIRIM   
7.    MEHMET EMİN KAPLAN    
8.    PINAR NAR    
9.    CEMAL BALKAYA   
10.    ABDULLAH KUZ    
11.    MEHMET TAŞKIRAN    
MUĞLA
1.    HASAN ÖZYER    
2.    HASAN KÖKTEN   
3.    ELVAN GÖÇER    
4.    MEHMET YAVUZ DEMİR   
5.    MUHİTTİN KAYABAŞ    
6.    ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN    
MUŞ
1.    MEHMET EMİN ŞİMŞEK    
2.    ABDULSELAM ER    
3.    HALİS SALTIK   
NEVŞEHİR
1.    MUSTAFA AÇIKGÖZ    
2.    MURAT GÖKTÜRK    
3.    EBUBEKİR GİZLİGİDER    
NİĞDE
1.    ALPASLAN KAVAKLIOĞLU   
2.    ERDOĞAN ÖZEGEN    
3.    YAŞAR ATAÇ    
ORDU
1.    NUMAN KURTULMUŞ    
2.    OKTAY ÇANAK    
3.    İHSAN ŞENER    
4.    AYŞE NİLGÜN TOMAKİN    
5.    ŞAKİR ÇOBAN    ORTA    
OSMANİYE
1.    SUAT ÖNAL    
2.    MÜCAHİT DURMUŞOĞLU   
3.    MEHMET SARI    
4.    EMİR HASAN ARSLANTAŞ    
RİZE
1.    HASAN KARAL    
2.    HİKMET AYAR    
3.    OSMAN AŞKIN BAK   
SAKARYA
1.    AYŞENUR İSLAM    
2.    MUSTAFA İSEN    
3.    ALİ İHSAN YAVUZ    
4.    RECEP UNCUOĞLU    
5.    ALİ İNCİ    
6.    RECEP HACIEYÜPOĞLU    
7.    BİLGEHAN DOĞRU  
SAMSUN
1.    AKİF ÇAĞATAY KILIÇ    
2.    AHMET DEMİRCAN   
3.    FUAT KÖKTAŞ    
4.    ÇİĞDEM KARAASLAN  
5.    HASAN BASRİ KURT   
6.    KAMURAN ÖZDEN   
7.    YILMAZ HOCAOĞLU    
8.    HÜSEYİN AVNİ ÇATAL 
9.    ADEM TUNCER    
SİİRT
1.    YASİN AKTAY    
2.    HAŞİM TAŞKIRAN    
3.    ALİ İLBAŞ    
SİNOP
1.    CENGİZ TOKMAK 
2.    NAZIM MAVİŞ   
SİVAS
1.    İSMET YILMAZ  
2.    HİLMİ BİLGİN   
3.    SELİM DURSUN    
4.    ADEM YILDIRIM   
5.    YALÇIN ÖZDEMİR    
ŞANLIURFA
1.    NUREDDİN NEBATİ    
2.    MEHMET KASIM GÜLPINAR    
3.    SEYİT EYYÜPOĞLU    
4.    MAZHAR BAĞLI    
5.    HALİL ÖZCAN    
6.    HAMİDE SÜRÜCÜ   
7.    AHMET EŞREF FAKIBABA  
8.    MEHMET AKYÜREK    
9.    MAHMUT KAÇAR   
10.    YUSUF EĞİLMEZ   
11.    YILDIZ KONAL SÜSLÜ  
12.    ABDULLAH YEŞİL
ŞIRNAK
1.    ARSLAN TATAR    
2.    ADNAN ŞIK    
3.    LEZGİN ADIYAMAN    
4.    RİZGİN BİRLİK    
TEKİRDAĞ
1.    MUSTAFA YEL  
2.    AYŞE DOĞAN    
3.    METİN AKGÜN  
4.    EYÜP KANAR    
5.    HAKAN SUNAL    
6.    AHMET ÜZGÜN   
TOKAT
1.    COŞKUN ÇAKIR  
2.    CELİL GÖÇER    
3.    FATMA GAYE GÜLER    
4.    FATİH AKGÜN  
5.    MUSTAFA ARSLAN    
TRABZON
1.    SÜLEYMAN SOYLU    
2.    MUHAMMET BALTA    
3.    AYŞE SULA KÖSEOĞLU  
4.    ADNAN GÜNNAR    
5.    NİHAT TOSUN   
6.    SALİH CORA   
TUNCELİ
1.    MEHMET TUNÇ    
2.    ALİ ULVİ SEYREK    
UŞAK
1.    MEHMET ALTAY    
2.    EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN    
3.    HÜSEYİN KESKİN 
VAN
1.    BURHAN KAYATÜRK    
2.    ÖMER ÇAHA   
3.    NAHİDE HAKAN    
4.    FARUK ALPASLAN    
5.    HAMDULLAH ŞEVLİ  
6.    ÖZGE BURAK DEGER  
7.    YAKUP ALADAĞ  
8.    NİZAMETTİN AĞAR    
 
YALOVA
1.    FİKRİ DEMİREL   
2.    MEHMET DEMİRHAN  
YOZGAT
1.    ABDULKADİR AKGÜL    
2.    ERTUĞRUL SOYSAL    
3.    YUSUF BAŞER   
4.    İSKENDER MİNAR   
ZONGULDAK
1.    HÜSEYİN ÖZBAKIR    
2.    FARUK ÇATUROĞLU    
3.    ÖZCAN ULUPINAR   
4.    EMİNE ÇİFT   
5.    AKIN KAYMAK   

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • AK Parti'nin masasındaki son anket!18 Mart 2017 Cumartesi 10:22
  • Devlet Bahçeli: Erdoğan'la Almanya'ya...16 Mart 2017 Perşembe 07:28
  • Biz sizi Srebrenitsa katliamından biliriz15 Mart 2017 Çarşamba 07:47
  • Seçmen sorgulama sistemi hizmete açıldı14 Mart 2017 Salı 17:04
  • Sandığa ilgi artıyor05 Mart 2017 Pazar 11:17
  • Cumhurbaşkanlığı sistemine halk ne diyor?04 Mart 2017 Cumartesi 11:24
  • Başbakan’dan 4C’lilere müjde03 Mart 2017 Cuma 07:27
  • ‘Hayır’ın gideceği yer Kandil’dir03 Mart 2017 Cuma 07:23
  • Nurettin Canikli o anketleri yalanladı!22 Şubat 2017 Çarşamba 08:06
  • Yüksekdağ'ın vekilliği düşürüldü21 Şubat 2017 Salı 15:48
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Kamu Haber Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.