• BIST 90.040
  • Altın 146,366
  • Dolar 3,6184
  • Euro 3,9314
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 12 °C

MEB, 665 PERSONELE ÖDÜL VERDİ

MEB, 665 PERSONELE ÖDÜL VERDİ

 

SIRA NO

ADI SOYADIİLİGÖREV YERİÜNVANI
1Mehmet Sebih ÖZDENAĞRIDiyadin İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
2Ekrem YAKARAĞRITutak Aşağı Köşk İlkokuluÖğretmen
3Hakan GÖNEN Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
4Haluk SOYDANANKARAÇankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
5Mehmet YILDIRIMANKARAYenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
6İrfan ÜLGERANKARAKalecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
7Musa ÖZTÜRKANKARAİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
8Züleyha Teke AKÇAANKARAÇankaya İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
9İsmail KÜÇÜKANKARAKızılcahamam İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
10Halil BÖYÜKÖZKÖKANKARAYenimahalle İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
11Mehmet YILMAZANKARAYenimahalle İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
12Yunus ERDOĞANANKARAYenimahalle İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
13Mehmet GÖRMÜŞANKARAYenimahalle İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
14Ayfer BAYAANKARAYenimahalle İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
15Serkan UYAKANKARAÇankaya Özbirlik İlkokuluMüdür
16Hasan SEVERANKARAÇankaya Sarar İlokuluMüdür
17Fedai AKINANKARAYenimahalle Leyla Turgut LisesiMüdür V.
18Mustafa SEĞMENANKARAKalecik Anadolu Öğretmen LisesiMüdür
19Mustafa ÜNALANKARAPursaklar Dede Korkut Anadolu LisesiMüdür
20Engin YURTALANANKARAPursaklar Hakan Akbıyık İlkokuluMüdür
21Hayati DOĞANANKARAPursaklar Halk Eğitim MerkeziMüdür
22Aykut Veli YILDIZANKARAPursaklar Faik Hızıroğlu OrtaokuluMüdür
23Selim DİLERANKARAPursaklar Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür Yardımcısı
24Ali YEŞİLOĞLUANKARAKalecik Cumhuriyet İlkokuluMüdür Yardımcısı
25Gürkan HAZARANKARAKızılcahamam Teknik ve Endüstri Meslek L.Müdür Yardımcısı
26Bekir YILMAZANKARAKızılcahamam Anadolu LisesiMüdür Yardımcısı
27Özlem HAZIRBULANANKARAKızılcahamam Perihan Erdoğan OrtaokuluÖğretmen
28Kazım ÇEVİKANKARAPursaklar Halk Eğitim MerkeziÖğretmen
29Mehmet KARAKAŞANTALYAİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl MEM Müdür Yardımcısı
30Yakup HOPLARANTALYAİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
31İbrahim KÖSEOĞLUANTALYAAlanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
32İmdat Mithat BAĞCIANTALYAAkseki İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
33Ferman AKBULUTANTALYAKaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
34Gültekin ACARANTALYAKonyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
35Erdem KAYAANTALYAMuratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
36Hasan KÜRLÜANTALYAAksu İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
37Recai OCAKANTALYAKepez İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
38Eyüp Bülent MİRANANTALYAKepez İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
39Kenan YAVUZANTALYAKepez İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
40Mehmet Ali AKANTALYAKepez İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
41Mukaddes BİRŞENANTALYAKepez İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
42Celil ÇOBANANTALYAKumlucaİlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
43Ramazan Fahri GÜVENANTALYAKumlucaİlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
44Hüseyin BALANTALYAManavgat İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
45Muammer SARIDEMİRANTALYAManavgat 60. Yıl İlkokuluMüdür
46Salih Şen ÖZYÜREKANTALYAManavgat Yunus Emre İlkokuluMüdür
47Yasin KEKLİKANTALYAManavgat Saraçlıkale İlkokuluMüdür
48Mustafa UYANIKANTALYAManavgat İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
49Abdullah HONAMLIOĞLUANTALYAManavgat Dr Hüseyin Vural Özel Eğitim İlkokuluMüdür Yardımcısı
50Cafer KOCABAŞANTALYAManavgat İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
51Feridun Cemal ŞANLIANTALYAManavgat İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
52Mevlüt ALTINBAĞANTALYAManavgat İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
53İbrahim CANBAZOĞLUANTALYAKonyaaltı Halit Uluç İmam Hatip OrtaokuluMüdür
54Durdu AVCIANTALYAKonyaaltı Alper Duru AnaokuluÖğretmen
55Ahmet KARTÖZANTALYAKonyaaltı Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
56Celil BULUTANTALYAAksu Şeref Ülker İlkokuluMüdür
57Cemal ATEŞANTALYAAksu İlkokuluMüdür
58Fevzi KAPLANANTALYAAksu OrtaokuluÖğretmen
59Halil ERGÜNEYANTALYAAksu Anadolu Öğretmen LisesiMüdür
60Mustafa DEDEANTALYAAksu Alaylı İlkokuluMüdür
61Sabri ÖZCANANTALYAAksu Pınarlı Cumhuriyet İlkokuluMüdür
62Abdullah DAĞANTALYAKumlucaİlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
63Yusuf TEKDEMİRANTALYAKumluca Barbaros İlkokuluMüdür
64Ahmet AYAZANTALYAKumluca Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
65Hakan BİRŞENANTALYAKepez Ahmet Çoşkun Bulut İlkokuluMüdür V.
66İbrahim Ethem ÇARKÇIANTALYAKepez Cengiz Topel İlkokuluMüdür Yardımcısı
67Arif AYDENİZANTALYAKepez Antalya Bilim ve Sanat MerkeziMüdür Vb
68Gülşah ATEŞANTALYAKepez Başköy OrtaokuluÖğretmen
69Nuran ÇOLAKOĞLUANTALYAKepez Başköy İlkokuluÖğretmen
70Ayşe YILDIZANTALYAKepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç AnaokuluÖğretmen
71Feden Eken KARAKOÇANTALYAKepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç AnaokuluÖğretmen
72Leyla Şebnem GÜLANTALYAKepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç AnaokuluÖğretmen
73Bilge SUAKARANTALYAKepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç AnaokuluMüdür
74Hilmi HATİPOĞLUANTALYAKepez Gülgün-Nihat Ömür İlkokuluMüdür
75Arif DAĞANTALYAAkseki Cevizli İlkokuluMüdür V.
76Osman Nuri BATMAZANTALYAMuratpaşa Hanım-Ömer Çağıran İlkokuluMüdür
77Şakir ŞENANTALYAMuratpaşa Azize Kahraman Halk Eğitim Merkzi ve ASO MüdürlüğüMüdür
78Fatma SAVAŞANTALYAMuratpaşa İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
79Şule ÖNERANTALYAMuratpaşa Hacı Dudu-Mehmet Gedizli Anadolu İmam Hatip LisesiÖğretmen
80Eray ÖZTÜRKANTALYAMuratpaşa Ahmet Ferda Kahraman İlkokuluMüdür
81Harika NAMVERANTALYAMuratpaşa Hanım-Ömer Çağıran OrtaokuluÖğretmen
82Halil ÜNALANTALYAKepez Mehmet Kemal Dedeman İlkokuluMüdür
83Adil ESERANTALYAMuratpaşa Azize Kahraman Halk Eğitim Merkzi ve ASO MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
84İmdat KIZILSEKİLİANTALYAMuratpaşa İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
85Mehmet KARABACAKANTALYAMuratpaşa İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
86Nuray DEMİRANTALYAMuratpaşa İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMemur
87Mustafa GÖKANTALYAMuratpaşa İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
88Mesut ÇELİKANTALYASerik Halk Eğitim MerkeziMüdür
89İsmail KARACAANTALYASerik Dr. Gülşen-Dr Baki Özpınar OrtaokuluÖğretmen
90Tolga ÇAKMAKLIANTALYAİl Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
91İshak ÇELİKARTVİNArdanuç İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
92Ahmet BÜLBÜLARTVİNŞavşat İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
93Mehtap YILMAZARTVİNŞavşat İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
94Mahir DURSUNBOLUİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl MEM Müdür Yardımcısı
95Rasim ÜNALBOLUİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
96Rıdvan YÜCELBOLUMerkez Sancalar Özel Eğitim İş Uygulama MerkeziMüdür V.
97Süleyman YARDIMCIBOLUMerkez Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
98Fuat GÜRLEYENBOLUMudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
99Rahmi SEZGİNBOLUMudurnu Taşkesti İlkokuluMüdür
100Selahattin ALTOPBOLUMudurnu Dunlupınar OrtaokuluMüdür
101Emine İNANBOLUMudurnu İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
102İdris KELEŞBOLUYeniçağa İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
103İlker HOTOĞLUBOLUYeniçağa Ekrem Doğanay İmam Hatip OrtaokuluÖğretmen
104Mahmut YEŞİLDALBOLUYeneçağa Mehmet Çelik OrtaokuluÖğretmen
105Niyazi ERKAN YILDIRIMBOLUYeniçağa Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiÖğretmen
106İlhami KAYABOLUYeniçağa Mehmet Çelik OrtaokuluÖğretmen
107Mustafa ÇİLKARABOLUYeniçağa Mesleki Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
108Atilla GÜLSARBURSAİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl MEM Müdürü
109Selçuk DAĞLARBURSAGürsu Zafer OrtaokuluÖğretmen
110Gamze BİLGİNBURSAİnegöl 100. Yıl İlkokuluÖğretmen
111Ali Osman OLGUNBURSAİnegöl Kocatepe İlkokuluÖğretmen
112Özer YILMAZBURSAİnegöl İlça Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
113Mehmet Sait ERİMANBURSAİnegöl 100. Yıl İlkokuluMüdür
114Burhanettin ÖZDEMİRBURSAİnegöl Halk Eğitim MerkeziMüdür
115Osman EFEBURSAMustafakemalpaşa Ogeretmenevi ve ASO MüdürlüğüMüdür
116Selim MACANBURSAMustafakemalpaşa Züferbey Yatılı Bölge OrtaokuluMüdür Yardımcısı
117Abdulgani ARTANBURSAMustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürüİlçe Milli Eğitim Müdürü
118Zafer GÜLLÜBURSAMustafakemalpaşa Anadolu LisesiMüdür
119Zeki AVŞARBURSANilüfer Görükle Kız Tek ve Meslek LisesiMüdürbaşyardımcısı
120Çağatay YAŞLIKBURSANilüfer Emir-Koop OrtaokuluMüdür Yardımcısı
121Ramazan ÇAKMAKBURSANilüfer Ali Karasu Anadolu LisesiÖğretmen
122Mustafa MAZLUMBURSAOrhaneli Göynük Belen İlkokuluMüdür Yardımcısı
123Remzi AYAZBURSAOsmangazi Lütfi Banusşoğlu OrtaokuluMüdür Yardımcısı
124Selma VATANBURSAOsmangazi Fertur OrtaokuluÖğretmen
125Hacı Yusuf DURSUNBURSAOsmangazi Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
126Muhsin Taşkın SARIKAYABURSAOsmangazi Hatice Salih OrtaokuluÖğretmen
127Metin YILDIRIMBURSAOsmangazi Sinmez OrtaokuluÖğretmen
128Emel KARABURSAOsmangazi Mustafa Celal Eğretli Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
129Onur SÖNMEZBURSAOsmangazi Sakarya OrtaokuluÖğretmen
130İsmet AKSUBURSAOsmangazi Gazi Anadolu LisesiMüdür
131Mehmet ARIBURSAOsmangazi BTSO Hüseyin Sungur Anadolu LisesiÖğretmen
132Hasan ÇETİNBURSAOsmangazi Ovaakça Şarık Tara Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
133Yunus BULUTBURSAİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
134İbrahim HAMZAOĞLUBURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiTeknisyen
135Arzu AYYILDIZBURSAYıldırım İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
136Mustafa GÖZBURSAYıldırım İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
137Naci KESKİNKILIÇBURSAYıldırım İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
138Serhat MURAZBURSAYıldırım İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
139Gönül KÖROĞLUBURSAYıldırım İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
140Levent YAZICIBURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür Yardımcısı V.
141Mustafa BENLİBURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
142Şeref AKDENİZBURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
143Nurettin EŞİYOKBURSAYıldırım Ulubatlı Hasan Anadolu LisesiMüdür Yardımcısı
144Abdurrahman KAYABURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
145Selim ŞENBURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
146Ayhan ATEŞBURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
147Murat KARAT AŞBURSAYıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
148Sibel AKGÜNBURSAYıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek LisesiÖğretmen
149Ömer KARASUBURSAYıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
150Bayram ASLANBURSAYıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür V.
151Mahmut MERMERBURSAYıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
152Arif ATAÇBURSAYıldırım Nurettin-Gülten Kutlucan OrtaokuluMüdür Yardımcısı
153Nur TEBERBURSAYıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
154Emine MURATBURSAYıldırım Mevlana AnaokuluMüdür
155Mehmet KAYABURSAYıldırım Ertugrul Gadi Anadolu LisesiMüdür
156Abdullah TEKNEBURSAYılıdım Zübeyde Hanım İlkokuluMüdür
157H.İrfan BALTABURSAYılıdım Zübeyde Hanım İlkokuluMüdür
158Abdullah BOZKURTBURSAYıldırım Nurettin-Gülten Kutlucan OrtaokuluMüdür
159Sebahattin GENCELBURSAYıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
160Mustafa ERSOYBURSARüveyde Dörtçelik Özel Eğitim OrtaokuluMüdür V.
161Kaddur AKSOYDİYARBAKIRBismil Atattürk İlkokuluÖğretmen
162Muraz BOZDOĞANDİYARBAKIRÇermik Cavit Torun İmam Hatip OrtaokuluÖğretmen
163İdris ZAMANDİYARBAKIRÇınar İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
164Abdurrezzak BAŞAKDİYARBAKIRÇınar İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
165Bayram SEZGİNDİYARBAKIRİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
166Zülfü ÖZKANDİYARBAKIRÇınar Ziya Gökalp İlkokuluÖğretmen
167Ahmet AYDINDİYARBAKIRHazro Cumhuriyet İlkokuluÖğretmen
168Hayrullah ÖZDEMİRDİYARBAKIRKayapınar Cankatran İlkokuluÖğretmen
169Yılmaz ÇEBEDİYARBAKIRKayapınar Halk Eğitim MerkeziÖğretmen
170Ramazan ELHAMANDİYARBAKIRKayapınar Vali Ahmet Cemil Serhadlı OrtaokuluÖğretmen
171Haci ARSLANDİYARBAKIRKulp İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
172Şemsettin PEHLİVANOĞULLARIDİYARBAKIRKulp İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
173Azamet ÇELİKDİYARBAKIRKulp Halk Eğitim MerkeziÖğretmen
174Hamdusena TELDİYARBAKIRKulp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdür V.
175Mehmet DEMİRDİYARBAKIRÇınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdür V.
176Mustafa ÇAKMAKDİYARBAKIRYenişehir Şehitlik LisesiÖğretmen
177Mehmet Şakir YAMANDİYARBAKIRKayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
178Yılmaz YILDIZDİYARBAKIRSur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
179Abdullah BİLGEERZURUMErzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğüİl Milli Eğitim Müdürü
180Yıldırım AKKUŞERZURUMErzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğüİl MEM Müdür Yardımcısı
181Çiğdem HOPURERZURUMErzurum İl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
182Ayhan YANIKERZURUMErzurum İl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
183Necati ÖZARSLANERZURUMAzizye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
184Mehmet ÖZSOYERZURUMÇat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
185Metin FERAHERZURUMTortum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
186Yakup YAMANERZURUMAşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
187Sinan TAŞERZURUMAzizye İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
188Yüksel AKTAŞERZURUMAşkale Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
189Zafer TARMANERZURUMYakutiye Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İlkokuluMüdür
190Murat ŞAHİNERZURUMAziziye Atatürk OrtaokuluMüdür
191Selahattin GENÇERZURUMAziziye Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
192Tuncer KURTERZURUMAziziye Spor LisesiÖğretmen
193Naci YERLİ KAYAERZURUMPasinler Mesleki ve Teknik Eğitim MerkeziÖğretmen
194Yunus CİHANERZURUMPasinler Mehmet Akif Ersoy İlkokuluÖğretmen
195Fırat YILDIRIMERZURUMYakutiye Hilalkent Anadolu LisesiMüdür V.
196Hakan ATEŞOĞULLARIERZURUMYakutiye Mecidiye İlkokuluMüdür
197Yusuf Kenan GÜRSOYERZURUMYakutiye Atatürk Anadolu LisesiMüdür
198Tuba AYDINERZURUMYakutiye Ömer Nasuhi Bilmen OrtkÖğretmen
199Mahmut TURANOĞLUERZURUMAziziye Halk Eğitim MerkeziMüdür
200Ekrem SERİNGAZİANTEPİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl Milli Eğitim Müdür V.
201Mehmet Ali TİRYAKİ OĞLUGAZİANTEPİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
202Mehmet Şakir ULUDAĞGAZİANTEPİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
203Mustafa UZUNGAZİANTEPİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
204İdris URHANGAZİANTEPİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
205Mehmet YAĞCIGAZİANTEPŞehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürülüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
206Ahmet ORUÇGAZİANTEPŞehitkamil İlçe Milli Eğitim MüdürülüğüŞube Müdürü
207Vasıf MUNİSGAZİANTEPŞehitkamil İlçe Milli Eğitim MüdürülüğüŞube Müdürü
208Ali ERTUĞRULGAZİANTEPŞehitkamil İlçe Milli Eğitim MüdürülüğüŞube Müdürü
209İbrahim ALTUNBAŞGAZİANTEPŞehitkamil Hayri Küpeli OrtaokuluMüdür
210İsmail KARACAGAZİANTEPŞehitkamil Hayri Küpeli OrtaokuluMüdür Yardımcısı
211Ahmet YAŞARGAZİANTEPŞehitkamil Hayri Küpeli OrtaokuluMüdür Yardımcısı
212Mehmet SARIYILDIZGAZİANTEPŞehitkamil Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
213Mehmet Sabri TEKİNGAZİANTEPŞehitkamil Emine Konukoğlu İmam Hatip OrtaokuluMüdür
214Mehmet KOÇGAZİANTEPŞehitkamil Ülger Kepkep OrtaokuluMüdür Yardımcısı
215Fatih TÜRKHANGAZİANTEPŞehitkamil Gürteks Mehmet Hayri Özkaya İlkokuluMüdür Yardımcısı
216Erol AĞKALEGAZİANTEPŞehitkamil Erikli Kavaklık Rotary Kulübü OrtaokuluMüdür
217Ökkeş KALENDERGAZİANTEPŞehitkamil Ahmet Erkul Ticaret Meslek LisesiÖğretmen
218İbrahim GÜNEŞGAZİANTEPŞehitkamil M. Hayri Akınal Anadolu İmam Hatip LisesiÖğretmen
219Settar YİĞİTGAZİANTEPŞehitkamil Mete Uygun OrtaokuluMüdür
220Burhan CANKATARGAZİANTEPŞehitkamil Hasan Ali Yücel LisesiMüdür
221Ömer BATIGAZİANTEPŞehitkamil Azize-Abdulkadir Hamamcıoğlu OrtaokuluMüdür Yardımcısı
222Murat KARGAZİANTEPŞehitkamil Bayraktar Anadolu LisesiMüdür
223İsmet TİRYAKİGAZİANTEPŞehitkamil Vehbi Dinçerler Fen LisesiMüdür
224İsmet HOZATLIOĞLUGAZİANTEPŞehitkamil Hasan Celal Güzel İlkokul/OrtaokuluMüdür
225Hasan DOĞANGAZİANTEPŞehitkamil Ülger Kepkep OrtaokuluMüdür Yardımcısı
226Ömer Faruk ÇELİKGAZİANTEPŞehitkamil Nefise Necip Teymur İlkokuluMüdür
227Mehmet KUNDAKGAZİANTEPŞehitkamil Nefise Necip Teymur İlkokuluMüdür Yardımcısı
228Ekrem KİRİKGAZİANTEPŞehitkamil Gaziantep Anadolu LisesiMüdür Başyardımcısı
229Cumali KOYUNCUGAZİANTEPŞehitkamil Gaziantep Ticaret Odası Ticaret Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
230Hasan DEMİRGAZİANTEPŞehitkamil Türkan Ömer Okan Anadolu LisesiMüdür
231Mehmet Hayri KOÇBAYINDIRANGAZİANTEPŞehitkamil İlçe Milli Eğitim MüdürüVHKİ
232Hasan POLATGAZİANTEPŞehitkamil Ayten Kemal Akınal Anadolu LisesiÖğretmen
233Fatma Mehtap ÖZDEMİRGAZİANTEPŞehitkamil Avukat Mahmut Düşün Kız Meslek LisesiÖğretmen
234Ahmet TUNÇGAZİANTEPŞahinbey Gaziantep LisesiMüdür
235Yücel CANÇELİKGAZİANTEPŞahinbey Özel İdare Anadolu LisesiÖğretmen
236Şükrü ERENGAZİANTEPŞahinbey Kazım Karabekir OrtaokuluÖğretmen
237Mustafa GEÇERGAZİANTEPŞahinbey Hürriyet OrtaokuluMüdür
238Ali ÇAVUŞGAZİANTEPŞahinbey Mahmut Fehime Ersoy İlkokuluMüdür Yardımcısı
239Adnan UZUNARLANGAZİANTEPŞahinbey Turgut Özel OrtaokuluMüdür
240Huh OKUMUŞGAZİANTEPŞahinbey Yeditepe İlkokuluMüdür
241Ziya DEMİRGAZİANTEPŞahinbey Ülgan Konukoğlu Ticaret Meslek LisesiMüdür
242Mustafa KOCAMANBAŞGAZİANTEPŞahinbey Ülgan Konukoğlu Ticaret Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
243Orhan GÜNEŞGAZİANTEPŞahinbey Ülgan Konukoğlu Ticaret Meslek LisesiÖğretmen
244Bestami TUNÇGAZİANTEPŞahinbey Serince İlkokuluMüdür
245Deniz YILMAZGAZİANTEPŞahinbey Serince OrtaokuluMüdür Yardımcısı
246Mehmet Arif NACAROĞLUGAZİANTEPŞahinbey Serince İlkokulu/OrtaokuluÖğretmen
247Kader Bekem ÖZPOLATGAZİANTEPŞahinbey Serince İlkokulu/OrtaokuluÖğretmen
248Muhlise NACAROĞLUGAZİANTEPŞahinbey Serince İlkokulu/OrtaokuluÖğretmen
249Hacer DEMİRGAZİANTEPŞahinbey Serince İlkokulu/OrtaokuluÖğretmen
250Murat AYTURAZGAZİANTEPŞahinbey Mehmet Erdemoğlu İlköğretim OkuluMüdür
251Hasan Ali ÇAKINGAZİANTEPŞahinbey Güneş OrtaokuluMüdür
252Adem TUNÇGAZİANTEPŞahinbey Tahsin Yentur İlkokuluMüdür Yardımcısı
253Cahit KÖRDEVEGAZİANTEPŞahinbey Tahsin Yentur İlkokuluMüdür Yardımcısı
254Kemal KARAGAZİANTEPŞahinbey Tahsin Yentur İlkokuluMüdür
255Halil BAHARGAZİANTEPŞahinbey Hilal Doğan Mazıcıoğlu OrtaokuluMüdür V.
256Metin PARLAKGAZİANTEPŞahinbey Şehitadem Yavuz OrtaokuluMüdür
257Şıh Mehmet KİLİTÇİGAZİANTEPŞahinbey Mehmet Küçükparmak OrtaokuluÖğretmen
258Tacim SARIGAZİANTEPŞahinbey Tahsin Yentur İlkokuluÖğretmen
259Abdullah AVCIGAZİANTEPNurdağı Sakçagözü İlkokuluMüdür
260Mehmet TORGAZİANTEPNurdağı İmam Hatip LisesiMüdür V.
261Ömer KARAYILANGAZİANTEPNurdağı Çok Programlı LisesiMüdür
262Ramazan YAVUZGAZİANTEPNizip Abdurrahman Alkan OrtaokuluMüdür
263Abdullah DEMİRGAZİANTEPNizip İkizce İlkokuluMüdür Yardımcısı
264Mehmet GÖRENGAZİANTEPNizip Ali Alkan OrtaokuluMüdür
265Mehmet DEMİRGAZİANTEPNizip Adile Altınbaş OrtaokuluMüdür Yardımcısı
266Mehmet KILIÇGAZİANTEPNizip Anadolu LisesiMüdür
267Suna SERTPOLATGAZİANTEPNizip Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merezi ve ASO MüdürlüğüMüdür
268Filiz BİLİCİGAZİANTEPNizip Hatice Seyit Çeker İlkokuluÖğretmen
269Halil KENDİRCİGAZİANTEPNizip Hatice Seyit Çeker İlkokuluMüdür
270Hasan CEYLANGAZİANTEPNizip Adile Altınbaş OrtaokuluMüdür Yardımcısı
271Atilla İŞLERGAZİANTEPNizip Hatice Seyit Çeker İlkokuluMüdür Yardımcısı
272Durdu AYDINGAZİANTEPNizip Müslüm Erdoğan İlkokuluMüdür
273Halil ŞAHİNGAZİANTEPNizip TEKEL İlkokuluMüdür Yardımcısı
274Cengiz GÜNDEŞGAZİANTEPNizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
275Abdullah DAĞLIGAZİANTEPNizip İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
276Metin KILIÇPARLARGAZİANTEPNizip İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
277Recep AĞDEMİRGAZİANTEPNizip İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
278Ahmet KARABULUTGAZİANTEPIslahiye İbni Sina Anadolu LisesiÖğretmen
279İsmihan UYANIKGAZİANTEPIslahiye Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür
280Yusuf TEMLİGAZİANTEPIslahiye Ortaklı İlkokulu/OrtaokuluMüdür Yardımcısı
281Hacı Tuğrul BURANGAZİANTEPIslahiye 75. İlkokuluÖğretmen
282Selma KARA ŞENGAZİANTEPIslahiye 75. İlkokuluÖğretmen
283Nazik SABAH YILDIZGAZİANTEPIslahiye 75. İlkokuluÖğretmen
284Ahmet NACARGAZİANTEPIslahiye 75. OrtaokuluÖğretmen
285Murat SUNGURGAZİANTEPIslahiye Karacaoğlan İlkokuluMüdür Yardımcısı
286Bayram Murat KURŞUNGAZİANTEPIslahiye Karacaoğlan İlkokuluMüdür
287Ahmet DAĞASLANGAZİANTEPIslahiye Atatürk İlkokuluMüdür
288Yusuf ALÇIKGAZİANTEPYavuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
289Abdurrahim ANUŞTEKİNGAZİANTEPYavuzeli Bakırca İlköğretim OkuluMüdür
290Ömer MERCANGAZİANTEPYavuzeli Süleymanobası İlköğretim OkuluMüdür
291Salih BOZATGAZİANTEPYavuzeli Hacı Sait Korkmaz İlköğretim OkuluMüdür
292Selim BAŞGİRESUNAlucra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
293Köksal CÜREGİRESUNEspiye İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
294Şeref KILIÇGİRESUNEspiye Cibril OrtaokuluMüdür
295Mehmet OKGİRESUNEspiye Güzelyurt OrtaokuluMüdür
296Tahsin BAYRAMGİRESUNYağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdür V.
297Ahmet YILDIRIMISPARTAİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl MEM Müdür Yardımcısı
298Yüksel ALTUNTAŞISPARTAMerkez Şehit Ali İlsan Kalkmaz Anadolu LisesiÖğretmen
299Zekeriya MERCANMERSİNGülnar Anadolu LisesiMüdür
300Mehmet Akif GÜVENÇMERSİNMezitli Tepeköy İlkokuluMüdür
301Mustafa KARAAYDINMERSİNMezitli Fındıkpınarı İlkokuluMüdür
302Cemalettin TURANMERSİNSilifke İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
303Musa ERÇINARMERSİNSilife Taşucu Prof. Dr. Durmuş Tezcan LisesiMüdür
304Emin Ali GEZERMERSİNSilifke İmamlı OrtaokuluMüdür
305Mihris Nihat BÜYÜKTEPEMERSİNSilifke İmamlı OrtaokuluÖğretmen
306Mucip KINAİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
307Zekine DAYIOGLUİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
308Halil ASILSOYİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
309Şerafettin TURANİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
310Nedat İLHANİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
311Mustafa USLUİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
312Vacip Kemal ALKANİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
313Erol DEMİRİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür Yardımcısı
314Ali AYDINİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
315Burhan GÖKSUİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMemur
316Şinasi EKİNCİİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
317Canan TURHANİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
318Nimet GÜLCÜİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
319M.Ali ÇIPLAKİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
320Mustafa ODUNCUİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
321Nuriye SARIİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
322Süleyman ÇAYİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
323Fatma DEMİRİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
324Yaşar BOSTANCIİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
325Serkan ŞENTÜRKİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
326Fatma OKUTANİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
327Zemine SUNAİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
328Burcu VAYISOĞLÜİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
329Sultan AYDINİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
330Derya KAYAİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
331Mustafa TABAKİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
332Çetin GÜMÜŞOĞLUİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüTekniker
333Ali ÇAKMAKİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüMasa Memuru
334Nurcan ATAERİSTANBULİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
335Ahmet TOPUZİSTANBULArnavutköy Bolluca Türk Tekstil Vakfı İlkokuluMüdür
336Hakan ÇİFTÇİİSTANBULArnavutköy Şeyh Kamil İlkokuluMüdür Başyardımcısı
337Abdulhalik BAŞİSTANBULAtaşehir Sakarya İlkokuluMüdür Yardımcısı
338Ersin KUDRETOĞLUİSTANBULBağcılar İlçe Milli eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
339Muhsin METİNİSTANBULBağcılar A.Nermin Bilimli Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
340Semra SAKAİSTANBULBağcılar İlçe Milli eğitim MüdürlüğüŞef
341Mehmet GARİPİSTANBULBağcılar İlçe Milli eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
342Emre ÇAYİSTANBULBağcılar Sancaktepe İlköğretim OkuluÖğretmen
343Mükremin KÖSEİSTANBULBağcılar Aşkaleli İbrahim Polat OrtaokuluÖğretmen
344Emine KULEİSTANBULBağcılar Rehberlik ve Araştırma MerkeziMüdür Yardımcısı
345Kenan KARATAŞİSTANBULBağcılar İçdaş İlköğretim OkuluMüdür Yardımcısı
346Mehmet MİŞEİSTANBULBağcılar Dr.Kemal Naci Ekşi Anadolu LisesiVHKİ
347Ünsal EKERİSTANBULBağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim OkuluÖğretmen
348Kadem ÇALIŞİSTANBULBağcılar A.Nermin Bilimli İlköğretim OkuluMüdür
349Yalçın YILDIRIMİSTANBULBağcılar Mehmet Akif Ersoy İlkokuluMüdür
350Satılmış KISMETİSTANBULBağcılar İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
351Mutlu AYDINİSTANBULBağcılar Dündar Uçar LisesiMüdür Yardımcısı
352Süleyman KARAMANİSTANBULBağcılar Mehmet Akif Ersoy İlkokuluMüdür Yardımcısı
353Mehmet YEŞİLKAYAİSTANBULBağcılar Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
354Bayram ÇETİNİSTANBULBağcılar Vakıflar OrtaokuluMüdür Yardımcısı
355Kerim BAYRAMİSTANBULBağcılar Zeynep Bedıa Kılıçlıoğlu İlköğretim OkuluÖğretmen
356Bünyamin CANİSTANBULBağcılar İ.T.O. Özel Eğitim Uygulama MerkeziMüdür Yardımcısı
357Celal MOĞULİSTANBULBağcılar İsa Yusuf Alptekin İlköğretim OkuluMüdür Yardımcısı
358Kenan AYİSTANBULBağcılar Vakıflar OrtaokuluMüdür Yardımcısı
359Mehmet Fatih KARGIİSTANBULBağcılar Şükrü Savaşeri İlkokulu-OrtaokuluMüdür Yardımcısı
360Altuğ ÇETİNİSTANBULBağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim OkuluÖğretmen
361Esra ATARİSTANBULBağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim OkuluÖğretmen
362Ahmet ÇOBANİSTANBULBağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim OkuluMüdür Yardımcısı
363Veli KORKMAZİSTANBULBağcılar Otocenter Ticaret Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
364Hüseyin DANIŞMANOGLUİSTANBULBağcılar Bağcılar LisesiMüdür Yardımcısı
365Hediye AYANOĞLU KESKİNİSTANBULBağcılar Bağcılar LisesiMüdür Yardımcısı
366Bahri BÜKEİSTANBULBağcılar Cumhuriyet İlköğretim OkuluMüdür Yardımcısı
367Ahmet ÖZTÜRKİSTANBULBağcılar Bağcılar İbni Sina LisesiÖğretmen
368Selim ÇİMENİSTANBULBağcılar Yavuz Selim İlkokuluMüdür Yardımcısı
369Erol TURANİSTANBULBağcılar Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
370Nuray EKİZİSTANBULBağcılar İlçe Milli eğitim MüdürlüğüMemur
371Ersin K IRCANİSTANBULBağcılar Kadir Kuş İmam Hatip OrtaokuluMüdür Yardımcısı
372Hikmet GÜNDÜZİSTANBULBağcılar Kocayusuf İlköğretim OkuluMüdür
373İsmail ASLANİSTANBULBağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim OkuluMüdür Yardımcısı
374Mehmet YURDAKULİSTANBULBağcılar Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu/OrtaokuluMüdür Yardımcısı
375Dicle ÇOLAKİSTANBULBağcılar Bağcılar LisesiÖğretmen
376İsmail KICIRİSTANBULBağcılar Yavuz Selim İlkokuluMüdür Yardımcısı
377Özkan BOYACIİSTANBULBağcılar Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
378Nermin AKHANIMİSTANBULBağcılar Malazgirt İlköğretim OkuluMüdür Yardımcısı
379Muhammet Fatih AYDEMİRİSTANBULBağcılar İstiklal İlkokulu/OrtaokuluMüdür Yardımcısı
380Sibel YÖRÜKENİSTANBULBağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim OkuluÖğretmen
381İsmail ÇOLAKİSTANBULBağcılar Ticaret Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
382Demir Sani TUNÇİSTANBULBağcılar Otocenter Ticaret Meslek LisesiMüdür
383İlhami ASLANİSTANBULBağcılar Otocenter Ticaret Meslek LisesiÖğretmen
384Zafer KESKİNİSTANBULBağcılar Bağcılar LisesiÖğretmen
385Mehmet KOÇİSTANBULBağcılar Bağcılar İlkokulu/OrtaokuluMüdür Yardımcısı
386Selami KILIÇARSLANİSTANBULBağcılar Mehmet Akif Ersoy İlkokuluMüdür Yardımcısı
387Selaattin CEYLANİSTANBULBağcılar Kurtdereli Mehmet İlkokuluMüdür
388Halil YÜKSEKİSTANBULBağcılar İstiklal İlkokulu/OrtaokuluÖğretmen
389İsa AKHANİSTANBULBağcılar İstiklal İlkokulu/OrtaokuluMüdür Başyardımcısı
390Ümit GÜRBÜZİSTANBULBağcılar Vakıflar OrtaokuluMüdür Yardımcısı
391Recep AKKOÇİSTANBULBağcılar Vakıflar OrtaokuluMüdür Yardımcısı
392Abdulgani AYİSTANBULBağcılar İstoç İlköğretim OkuluÖğretmen
393Süleyman ÖZTÜRKİSTANBULBağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim OkuluÖğretmen
394Tamer GÜRBÜZİSTANBULBağcılar Orhan Gazi Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür
395Çetin SUALİSTANBULBağcılar Bağcılar Ticaret Meslek LisesiÖğretmen
396Mehmet KARAİSTANBULBağcılar Yeşilbağ Adnan Ötügen OrtaokuluMüdür Başyardımcısı
397Serkan AYDENİZİSTANBULBağcılar Yeşilbağ Adnan Ötügen OrtaokuluMüdür Yardımcısı
398Gönül ARSLANİSTANBULBağcılar Yeşilbağ Adnan Ötügen OrtaokuluMüdür Yardımcısı
399Rahmi GÜNBELDEKİSTANBULBağcılar Bağcılar Kirazlı İlkokuluMüdür Yardımcısı
400Metin DEMİRİSTANBULBağcılar Cumhuriyet İlköğretim OkuluMüdür Yardımcısı
401Yahya KARAHANİSTANBULBağcılar Bağcılar İlkokulu/OrtaokuluMüdür Yardımcısı
402Uğur IŞIKİSTANBULBağcılar İbni Sina LisesiÖğretmen
403Mine ÖĞENÇİSTANBULBağcılar İlçe Milli eğitim MüdürlüğüŞef
404Hasan Hüseyin YILDIRIMİSTANBULBağcılar Ahi Evren Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür V.
405Nebiye YAŞARİSTANBULBağcılar Kadir Kuş İmam Hatip OrtaokuluÖğretmen
406Metin KURNAZİSTANBULBağcılar Atatürk İlkokulu-OrtaokuluÖğretmen
407Mustafa KOŞARİSTANBULBağcılar İlçe Milli eğitim MüdürlüğüMemur
408İrfan KILIÇTAŞİSTANBULBağcılar Vakıflar OrtaokuluMüdür
409Yunus OZANİSTANBULBağcılar Yavuz Selim İlkokuluMtid.Yardımcısı.
410Serap TÜRKERİSTANBULBağcılar Hikmet Nazif Kurşunoğlu Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
411Halil ÇETİNKAYAİSTANBULBağcılar Ragıp Akın İlkokuluMüdür
412Fatma KIRCANİSTANBULBağcılar Fatih İlkokuluMüdür Başyardımcısı
413Seyfettin KUYUMCUİSTANBULBağcılar Ziya Gökalp İlköğretim OkuluMüdür
414Hamdullah YAZICIİSTANBULBağcılar Üsküp İlkokuluMüdür
415Abdi ERDOĞANİSTANBULBahçelievler Prof.Dr.Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler LisesiMüdür
416Mekke KOCAMANİSTANBULBahçelievler Abıdın Pak Oğretmenevı ve Aksam Sanat OkuluMüdür
417Emin ÇIKRIKÇIİSTANBULBahçelievler Şair Zihni OrtaokuluMüdür Yardımcısı
418Şükrü DİKİCİİSTANBULBahçelievler Ayazma Anadolu İmam Hatip LisesiÖğretmen
419Mustafa TEKİNİSTANBULBahçelievler Füsun Yönder Anadolu LisesiÖğretmen
420Berkay ERDERİSTANBULBahçelievler Aydın Doğan Ticaret Meslek LisesiÖğretmen
421Muhammet Bilgehan ATALAYİSTANBULBahçelievler Bülent Ecevit OrtaokuluÖğretmen
422Yener YILDIRIMİSTANBULBakirköy Bakırköy Halk Eğitim MerkeziMüdürü
423Recep ERYILMAZİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
424Serpil ÇAKMAKİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
425Dursun GÜRLEKİSTANBULBeşiktaş Beşiktaş Erhan Gedikpaşa Çok Programlı LisesiMüdür
426Ayşegül GÖKMENERİSTANBULBeşiktaş Gülen Üstünel AnaokuluMüdür
427Erol AKBULUTİSTANBULBeşiktaş Tevfık Fikret İlkokuluMüdür
428Möhlettin ÇOLAKİSTANBULBeşiktaş Levent Natuk Birkan Halk Eğtim MerkeziMüdür Yardımcısı
429Ertan DEMİRTAŞİSTANBULBeşiktaş Beşiktaş Atatürk Anadolu LisesiMüdür Başyardımcısı
430Abbas GÜNEYİSTANBULBeşiktaş Şair Behçet Kemal Çağlar İlkokuluMüdür
431Süleyman YILDIZİSTANBULBeşiktaş Lütfı Banat İlkokuluMüdür
432Mustafa KARAERİSTANBULBeşiktaş Beşiktaş Anadolu LisesiMüdür
433Mehmet ÖNCELİSTANBULBeşiktaş Rahmi Kirişçioğlu İlkokuluMüdür
434Talat GÜNDAYİSTANBULBeşiktaş lOO.Yıl Mustafa Kemal İlkokulu/OrtaokuluMüdür
435Fisun KAPLANİSTANBULBeşiktaş Rüştü Akın Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür Başyardımcısı
436Gülten YAZICIİSTANBULBeşiktaş Yıldız Erten AnaokuluMüdür
437Asuman ÖZTÜRKİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
438Kenan SÜRBAHANİSTANBULBeşiktaş Amavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu LisesiMüdür
439Derya ÖZTEKİNİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
440Necmiye YILMAZİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
441Meliha BOYACIİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
442Birol HAZIRBAŞİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
443Mustafa ÖZTÜRKİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüBilgisayar İşletmeni
444Zeynel GÖZELİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
445Kenan ALKAÇİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
446Şükran KARADEMİRİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
447İlhan TAŞKAYAİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüTeknisyen
448Samettin IŞIKİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
449Kadime ERCANİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
450Niyazi SIRMAİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
451İsmet GÜNİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
452Göksel KILIÇİSTANBULBeşiktaş İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
453Filiz BARANİSTANBULBeylikdüzü İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
454Erol KÖMÜRİSTANBULBeylikdüzü Yaşar Acar Fen LisesiÖğretmen
455Ali Rıza ULUCANİSTANBULBeylikdüzü İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
456İsa BAHATİSTANBULBeylikdüzü İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
457İbrahim POLATERİSTANBULBeylikdüzü Beylikdüzü Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
458Banu Selçuk ALAKELİSTANBULBeylikdüzü Gürpınar Azime Yılmaz OrtaokuluMüdür Yardımcısı
459Güven BOZKURTİSTANBULBeylikdüzü Beylikdüzü Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
460Öztürk ÇETİNİSTANBULBeyoğlu İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
461Yılmaz YILDIRIMİSTANBULBeyoğlu İstiklal İlkokuluMüdür
462Yılmaz İPEKİSTANBULBeyoğlu Hüviyet Bekir İlkokuluMüdür
463Şener ATAYİSTANBULÇatalca Ferhatpaşa İlkokuluÖğretmen
464Sıtkı VERİMİSTANBULÇekmeköy İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür
465Yusuf HAYRİİSTANBULÇekmeköy İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
466Bahri OTKENİSTANBULÇekmeköy İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
467Bayram ERCANİSTANBULEsenler İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür
468Feyzullah SERTİSTANBULEsenler İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
469Mustafa UZUNİSTANBULEsenler Esenler Ressam Şevket Dağ İlkokuluMüdür Yardımcısı
470Nihat YEŞİLYURTİSTANBULEsenler Engin Can Güre OrtaokuluMüdür V.
471Mustafa EROĞLUİSTANBULEsenler 125.Yıl İlkokuluMüdür Yardımcısı
472Yusuf ERGÜLCÜİSTANBULEsenler 125. Yıl OrtaokuluÖğretmen
473Cem Mesut TUNÇERİZİSTANBULEsenler 125.Yıl İlkokuluMüdür
474İmdat ÇIRAKİSTANBULEsenler 125.Yıl İlkokuluMüdür Başyardımcısı
475Cemil SARICIİSTANBULEsenler Esenler Andolu İmam Hatip LisesiMüdür Yardımcısı
476Selahattin DalİSTANBULEsenler Esenler Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
477Nurettin ESİRKİŞİSTANBULEsenler Esenler Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
478İdris EROĞLUİSTANBULEsenler Atışalanı Anadolu LisesiÖğretmen
479Cengiz OFLUOĞLUİSTANBULEsenler Atışalanı Anadolu LisesiMüdür
480Nuh ELDENİSTANBULEsenler Mehmet Akif Ersoy İlkokuluMüdür Yardımcısı
481Ergün AKŞAHİNİSTANBULEsenler Atışalanı İsmetpaşa İlkokuluMüdür
482Özgün ÇOBANİSTANBULEsenler Amiral Vehbi Zıya Dümer Anadolu LisesiÖğretmen
483Can KURTİSTANBULEsenler Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür
484Haşim ALBAYRAKİSTANBULEsenler Dr. İhami Faydagör OrtaokuluMüdür
485Kadir ADIYAMANİSTANBULEsenler Mareşal Fevzi Çakmak OrtaokuluMüdür Yardımcısı
486Orhan AYYILDIZİSTANBULEsenyurt Yusuf Akdaş İlkokuluMüdür Yardımcısı
487Erdinç KAYAİSTANBULEsenyurt Esenyurt Örnek OrtaokuluMüdür Yardımcısı
488Tamer TURANİSTANBULEsenyurt Şerife Bacı Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
489Serkan GÜRİSTANBULEyüp İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür
490Şevde Amine ŞAŞKINİSTANBULEyüp Üçşehitler OrtaokuluÖğretmen
491Sadettin ŞİMŞEKİSTANBULEyüp Kız Anadolu İmam Hatip LisesiÖğretmen
492Nurşen Demirkaya AYGÜNİSTANBULEyüp Haydar Arçelik Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
493Cafer Selim ÖZDEMİRİSTANBULEyüp Eyüp Tantavi OrtaokuluMüdür Yardımcısı
494Murad KARASOYİSTANBULFatih Semiha Ayverdi Anadolu LisesiMüdür Yardımcısı
495Münire ACARİSTANBULGaziosmanpaşa Küçükköy Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
496Şeref KOÇİSTANBULGaziosmanpaşa Küçükköy Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür V.
497Sertan UZUNİSTANBULGaziosmanpaşa Dobruca İlkokuluMüdür Yardımcısı
498Sündüz YORGANCILARİSTANBULGaziosmanpaşa Preveze İlkokuluÖğretmen
499Murat BAYRAKTARİSTANBULKadıköy Dosteller İşitme Engelli Erken Çocukluk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
500Burak ŞAHİNİSTANBULKadıköy Mehmet Beyazıt Anadolu Sağlık Meslek LisesiÖğretmen
501Seher Özlem BAŞTOPÇUİSTANBULKadıköy Semiha Şakir İlkokuluMüdür
502Ömer ATİLLAİSTANBULKadıköy Mustafa Mihriban Boysan İlkokuluMüdür Yardımcısı
503Pınar KIRDÖKİSTANBULKadıköy Göztepe Halil Türkkan OrtaokuluMüdür
504Serdar BOMBACIİSTANBULKadıköy Kadıköy Halk Eğitim MerkeziÖğretmen
505Murat AYKOLİSTANBULKadıköy Nurettin Teksan OrtaokuluMüdür
506Fahri ÜŞEKİSTANBULKadıköy İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
507Tahsin NALBANTİSTANBULKüçükçekmece İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
508Zakin KELEŞİSTANBULKüçükçekmece İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
509Mustafa İÇLİİSTANBULMaltepe Mutluhan Uzunal Çolakoğlu OrtaokuluÖğretmen
510Selami ÇİÇEKİSTANBULMaltepe Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür
511Olcay KÖKERİSTANBULMaltepe Orhangazi LisesiÖğretmen
512Ahmet CANDEMİRİSTANBULMaltepe Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
513Celal Yılmaz GÜLTEKİNİSTANBULSarıyer İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür
514Selim CİHANOĞLÜİSTANBULSarıyer Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat OkuluMüdür Yardımcısı
515İsmail ÇELİKİSTANBULSarıyer Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat OkuluMüdür
516Mecit BAYARİSTANBULSilivri İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
517Yılmaz KAYAİSTANBULSilivri İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
518Ahmet Murat COŞKUNİSTANBULSilivri İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
519Cemal DOLDURURİSTANBULSilivri İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
520Fatma BAYARİSTANBULSilivri İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
521Alpay YAVUZİSTANBULSilivri Kavaklı İlkokuluMüdür
522Barbaros DOĞANİSTANBULSilivri Silivri OrtaokuluMüdür V.
523Musa KALAYİSTANBULSilivri Silivri Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür
524Mutlu KILIÇİSTANBULSilivri Selimpaşa Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür
525Nesrin CAMBAZOĞLUİSTANBULSilivri Erguvan AnaokuluMüdür
526Seyfettin AYDINİSTANBULSilivri Silivri Rehberlik ve Araştırma MerkeziMüdür
527Yusuf GÜVENİSTANBULSilivri Nurullah Baldöktü İlkokuluMüdür V.
528Ömür Yaşar KÖSEİSTANBULSilivri Selimpaşa Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür Yardımcısı
529Emel AVCIİSTANBULSilivri Nurullah Baldöktü İlkokuluÖğretmen
530İsmail TUNAİSTANBULSilivri Lions Leo Dernekleri Esen Ibak Özel Eğitim Uygulama MerkeziÖğretmen
531Orhan KUŞİSTANBULSilivri Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
532Abdurrahman ÖZTÜRKOĞLUİSTANBULSilivri Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
533Figen KAHRİMANİSTANBULSilivri Silivri Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
534Fadime Selcen KOLAYİSTANBULSilivri Prof.Dr.Besim Üstünel AnaokuluÖğretmen
535Nuriye DOĞANİSTANBULSilivri Prof.Dr.Besim Üstünel AnaokuluMüdür
536İlhan KUŞCANİSTANBULŞişli İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
537Gülçin DURANİSTANBULŞişli İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
538Talat AT AYİSTANBULŞişli İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
539Volkan DEMİRİSTANBULÜmraniye Emine Koçulu OrtaokuluÖğretmen
540Şehzade MERTİSTANBULÜsküdar Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma EnstitüsüMüdür
541Yakup HAYIRLIOĞLUİSTANBULZeytinburnu İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür
542Mustafa EĞCİİSTANBULZeytinburnu İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
543Mete ALTIOKİSTANBULZeytinburnu Zeytinbumu 100.Yıl Ticaret Meslek LisesiMüdür
544Nejmi KAŞKAYAİSTANBULZeytinburnu Celalettin Gözüsulu İlkokuluMüdür
545Suna TARHANİSTANBULZeytinburnu Atatürk İlkokuluMüdür
546Ünal YALÇINİSTANBULZeytinburnu Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat OkuluMüdür
547Kadir Halil UÇARİSTANBULZeytinburnu Kazım Özalp İlkokuluMüdür
548Mehmet Ali AKÇAYİSTANBULZeytinburnu Öğretmenevi ve Akşam Sanat OkuluMüdür
549Murat TIĞLIİSTANBULZeytinburnu Gazipaşa İlkokuluMüdür Yardımcısı
550Rıdvan CENKİSTANBULZeytinburnu Zeytinburnu Anadolu İmam Hatip LisesiÖğretmen
551Mehmet Sena HASANOĞLUİSTANBULZeytinburnu Atatürk İlkokuluÖğretmen
552Salih KAYIKİSTANBULZeytinburnu Abdulhak Hamit OrtaokuluÖğretmen
553Cengiz BAHÇACIOĞLUKASTAMONUİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl MEM Müdür Yardımcısı
554Engin KARAKETHÜDAOĞLUKASTAMONUProf.Dr. Saime İnal Savi Anadolu LisesiÖğretmen
555Ahmet ŞİRİNKASTAMONUAraç İmam Hatip LisesiMüdür Yardımcısı
556Reşat ASRAKKASTAMONUPınarbaşı Şh. Ramazan Akkaya YİBOMüdür
557Hüseyin ATMACAKASTAMONUTosya Namık Kemal OrtaokuluÖğretmen
558Utkan GÜZELKASTAMONUTosya Dumlupınar İlkokuluÖğretmen
559Ömer Faruk BULUTKAYSERİİl Milli Eğitim MüdürlüğüVHKİ
560Bülent BEKTAŞKAYSERİİl Milli Eğitim MüdürlüğüHizmetli
561Musa Yücel ÇOŞKUNKAYSERİMelikgazi Özkar Özel Eğitim İş Uygulama MerkeziÖğretmen
562Ahmet ERDOĞANKONYAİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
563Ahmet ARMUTOĞLUKONYAYunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
564Basrı DOĞANAYKONYASarayönü Halıcı Cumhuriyet İlkokuluMüdür
565Tahir USLUKONYAEreğli Kazım Karabekir İlkokuluMüdür Yardımcısı
566Hasan KARAKONYAEreğli Kazım Demirel Sevgi Özel Eğitim Uygulama MerkeziÖğretmen
567Süleyman YAMANKONYAEreğli Şehit mustafa Yurter Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziÖğretmen
568Mesut KOCABAŞKONYAEmirgazi Emrulgazi OrtaokuluÖğretmen
569Halil BEKTAŞKONYASelçuklu Şükriye Onsun İlkokuluÖğretmen
570Halil İbrahim KOÇAKKONYAEreğli Atatürk Anadolu lisesiMemur
571Halil ERTAŞKÜTAHYAİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
572Fatih BOZYİĞİTKÜTAHYAMerkez Fatih OrtaokuluÖğretmen
573Mehmet ŞİRİKÇİKÜTAHYASimav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
574Dursun GÜLSERENKÜTAHYASimav İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
575Mehmet Kemal GÜNDÜZKÜTAHYASimav Anadolu Sağlık Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
576Zeki OĞURKÜTAHYASimav İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüÖğretmen
577Halil AKTAYKÜTAHYASimav İmam Hatip OrtaokuluMüdür
578Hüseyin KAYGUSUZKÜTAHYASimav 19 Mayıs OrtaokuluMüdür
579Hamza KARAKÜTAHYASimav Fen LisesiMüdür
580Eray ADIGÜZELKÜTAHYASimav Gülizar Eren İlkokuluMüdür
581Serdal ŞİMŞEKKÜTAHYASimav Çitgöl OrtaokuluMüdür
582Yaşar ZENGİNKÜTAHYASimav Kestel İlkokuluMüdür
583Mehmet Sıddık KAYAMARDİNKızıltepe Teknik ve Endüstri Meslek LisesiÖğretmen
584Abdullah TAŞPINARNİĞDEMerkez Fatih OrtaokuluÖğretmen
585Mehmet ULUSOYNİĞDEÇamardı İlçe Milli Eğitim Müdürüİlçe Milli Eğitim Müdürü
586Hacı DÜNDARNİĞDEÇamardı İlçe Milli Eğitim MüdürüŞube Müdürü
587Orhan ÇETİNNİĞDEÇamardı Mehmet Akif Ersoy YİBOMüdür
588Nurgül ÇETİNNİĞDEÇamardı Mehmet Akif Ersoy YİBOMüdür Yardımcısı
589Gökhan MELİKOĞLUORDUMerkez Ordu Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür
590Zeki ÖZKANORDUUlubey Halk Eğitim MerkeziMüdür
591Mustafa ÖZTÜRKORDUUlubey İlçe Milli Eğitim MüdürüŞube Müdürü
592Cemalettin TÜRKORDUKabadüz Halk Eğitim MerkeziMüdür
593Murat ÖZTÜRKORDUUlubey Anadolu LisesiMüdür
594Hakan AKSOYORDUUlubey Durak Cemal Yıldızer İlk/OrtkMüdür
595Murat PARLAKORDUİkizce OrtaokuluMüdür Yardımcısı
596Tuğba KONTAŞORDUİkizce Kurtluca İlkokuluÖğretmen
597Mehmet AZAKLIORDUİkizce LisesiMüdür
598Veysel CENGİZORDUFatsa Rehberlik ve Araştırma MerkeziMüdür
599İbrahim ÇOBANORDUFatsa Aslancami OrtaokuluMüdür
600Ahmet Gürsel AVCIORDUFatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
601Şengül DENİZORDUFatsa İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞef
602İsa ÜNELORDUÜnye Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiMüdür
603Rıza ÇELİKORDUÜnye Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiÖğretmen
604Murat ÇİLESİZORDUİkizce Şenbolluk OrtaokuluMüdür
605Vahit DURANORDUÜnye İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür
606İbrahim TATLIGÜLORDUÜnye Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür
607Fatma BEKDEMİRORDUİkizce Şenbolluk İlkokuluÖğretmen
608Mehmet Emin AKKURTSİNOPİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl Milli Eğitim Müdürü
609Süleyman GÜMÜŞSİNOPGerze İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
610Kenan KÖYLÜSİNOPDurağan İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMüdür
611Ayşe KESKİNSİNOPMerkez Halk Eğitim Merkezi MüdürlüğüMüdür
612Hasan KAYASİNOPGerze Atatürk OrtaokuluMüdür
613Metin ÇALMAZSİNOPGerze Teknik Lise ve Endüstri Meslek LisesiMüdür
614Ahmet ARARSİNOPGerze LisesiMüdür
615Murat BALCIOĞLUSİNOPGerze Ş. N. Saraç Anadolu LisesiMüdür
616Nazım AKSUSİNOPGerze Halk Eğitim MerkeziMüdür
617Abdullah TAŞTANTOKATMerkez Bilim ve Sanat MerkeziMüdür
618Eyüp DOĞANTOKATMerkez Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
619Nuri YILDIZTOKATAlmus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdürü
620Lütvü YALÇINTOKATArtova Anadolu LisesiMüdür
621Eyüp SEVERTOKATArtova Yatılı Bölge OrtaokuluMüdür Yardımcısı
622Cafer AKGÜNTOKATNiksar Ayles Nadide Başar Yatılı Bölge OrtaokuluMüdür
623Ayhan YILDIZTOKATZile İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
624Serkan KAZANTOKATZile Ticaret Meslek LisesiMüdür
625Dursun BEKTOKATZile Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür Yardımcısı
626Fethi SAYIŞTOKATZile Halk Eğitim MerkeziMüdür Yardımcısı
627Metin PORSUKTOKATZile Mesleki Eğitim MerkeziÖğretmen
628Kenan ARSLANTRABZONAkçaabat Söğütlü AnaokuluMüdür
629Alaattin DURNATRABZONAkçaabat Anadolu İmam Hatip LisesiMüdür
630Adnan YILDIZTRABZONAkçaabat Güzel Sanatlar LisesiMüdür
631Mustafa SARITRABZONAkçaabat 17 Şubat Anadolu LisesiMüdür
632Mehmet BAYRAMTRABZONAkçaabat Derecik LisesiMüdür
633Ömer Faruk ÇAKMAKTRABZONAkçaabat Yıldızlı TOKİ İlkokuluMüdür Yardımcısı
634Cemal Zihni ERENELTRABZONAkçaabat Güzel Sanatlar LisesiÖğretmen
635Süleyman GERİGELMEZTRABZONAkçaabat Yıldızlı TOKİ OrtaokuluÖğretmen
636Mehmet AYDEMİRTRABZONHayrat Taflanıcık Fazlı Rıza Zengin OrtaokuluMüdür
637Ömer DAĞVANErciş Alaattin Sucular İlkokuluMüdür
638Murat SAĞLAMVANÇaldıran Yavuz Selim İlkokuluMüdür Yardımcısı
639Murat KORKMAZVANÇaldıran İncealan İlkokuluMüdür Yardımcısı
640Ruhi KAVAKLIVANMuradiye İmam Hatip LisesiMüdür
641Harun GÜNDÜZVANMuradiye Kız Teknik ve Endüstri Meslek LisesiMüdür
642Hüseyin UYSALZONGULDAKAlaplı İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
643Salih DİRİCANZONGULDAKAlaplı İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
644Bahattin DUMANZONGULDAKAlaplı İMKB Anadolu Öğretmen LisesiMüdür Yardımcısı
645Erdal YILMAZZONGULDAKAlaplı Kasımlı OrtaokuluMüdür
646Çiğdem Serenli CANİAZZONGULDAKAlaplı Kasımlı İlkokuluÖğretmen
647Dilek ERTEKİNZONGULDAKAlaplı Kasımlı İlkokuluÖğretmen
648Şennur TAŞKINZONGULDAKAlaplı Kasımlı İlkokuluÖğretmen
649Üçler SARI KAYAZONGULDAKEreğli Ormanlı OrtaokuluMüdür
650Hasan ÇEVİKZONGULDAKEreğli Ormanlı İlkokuluMüdür Yardımcısı V.
651İsmail KOŞANKIRIKKALEİl Milli Eğitim Müdürlüğüİl MEM Müdür Yardımcısı
652İlyas CANKIRIKKALEİl Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdürü
653Dursun SARAYKIRIKKALEMerkez Mehmet Varlıoğlu OrtaokuluMüdür
654Fekret ÇETİNKAYAKIRIKKALEMerkez Leyla İsa Aktuğ OrtaokuluMüdür
655Murat ÜNLÜKIRIKKALEMerkez Yüzüncü Yıl İlkokuluMüdür
656Semra BAHADIRKIRIKKALEMerkez Kız Teknik ve Meslek LisesiMüdür
657Nusret KILIÇKIRIKKALEKeskin Doğan Gürbüztürk Anadolu LisesiMüdür
658Recai ATUÇURANKIRIKKALEYahşihan TOKİ Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı OrtaokuluÖğretmen
659Şerif BALCANŞIRNAKCizre Fen LisesiMüdür Başyardımcısı
660Ömer ZERENŞIRNAKCizre Fen LisesiMüdür Yardımcısı
661Mehmet AKTUĞŞIRNAKGüçlükonak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdür V.
662M. Şirin ASLANŞIRNAKSilopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüİlçe Milli Eğitim Müdür V.
663Volkan MUTLUŞIRNAKSilopi İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüŞube Müdür V.
664Sait UYSALŞIRNAKSilopi Halk Eğitim Merkezi MüdürlüğüMüdür V.
665Bilal AKSOYŞIRNAKSilopi M. Akif Ersoy OrtaokuluÖğretmen

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Kamu Haber Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.