• BIST 108.392
  • Altın 143,183
  • Dolar 3,5328
  • Euro 4,1224
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 20 °C

Ödülden Vergi Alınır mı ?

Ödülden Vergi Alınır mı ?
Ödülden Vergi Alınır mı ?

Ödülden Vergi Alınır mı ? 

        Memurlara , 657 sayılı Kanunun 122. maddesi kapsamında verilen üstün başarı belgeleri ve maaş ödüllerinden gelir vergisi alınmaması Maliye Bakanlığı tarafından, 193 sayılı Kanunun 122. maddesinde yer alan memleket bakımından faydalı iş ve faaliyetler kapsamında karara bağlandı.


Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Danıştay'dan disiplin cezası kararı09 Temmuz 2017 Pazar 13:43
  • Erken emeklilik için son 3 gün29 Haziran 2017 Perşembe 21:04
  • Artık tüm işlemler LPG dönüşümü yapan firmalarca yapılacak24 Haziran 2017 Cumartesi 10:56
  • O paradan vergi alınmayacak22 Haziran 2017 Perşembe 11:30
  • Kimlere SGK’dan ölüm aylığı bağlanır?17 Haziran 2017 Cumartesi 10:32
  • Askerden dönen çalışanını işe almayan tazminat öder15 Haziran 2017 Perşembe 20:22
  • LPG’de tüplü, dökme ve otogazın ÖTV’si eşitleniyor14 Haziran 2017 Çarşamba 14:07
  • İşitme cihazı müjdesi!12 Haziran 2017 Pazartesi 13:08
  • Evini satanlara çifte takip!12 Haziran 2017 Pazartesi 13:05
  • Ev kiralamada yeni dönem!09 Haziran 2017 Cuma 17:00
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Kamu Haber Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.